I na Slovensku si užijete pohádkovou dovolenou

ubytování Bešeňová

Bešeňová je Slovenská obec, která je proslulá svým termálním parkem- Thermal Park Bešeňová. Jedná se o moderní termální lázně, které lákají na svou geotermální vodu s léčivými účinky. Ubytování Bešeňová nabízí v několika ubytovacích prostorech – od apartmánů, přes chatky, až po hotely. Je pouze na vás, jaký typ ubytovacího zařízení si zvolíte.

Termální park je hlavním turistickým lákadlem, protože spojuje zábavu s odpočinkem. Nabízí se vám zde osm venkovních bazénů, ve kterých je geotermální voda. Sedm bazénů je v provozu po celý rok. V roce 2006 byl vybudován vnitřní komplex, který je zastřešený a v provozu po celý rok. Tři bazény lákají na svou čirou vyhřívanou vodu. V roce 2009 zde byly postaveny venkovní bazény s tobogány, přičemž tyto bazény jsou v provozu v letní sezóně.

A co nabízí okolí obce Bešeňová?

Ale termální lázně nejsou jedinou turistickou atrakcí obce. I okolí má co nabídnout. Nachází se zde významné památky lidové architektury. Určitě navštivte Vlkolínec, Muzeum Liptovské dědiny v Pribylině či romantické salaše. Všechny památky se nachází v malebném prostředí hor. Hledáte-li vodní radovánky, nabízí se vám Liptovská Mara, kde vyzkoušíte řadu vodních sportů. Na své si přijdou také příznivci horské turistiky.

Najděte si vhodné ubytování Bešeňová a zůstaňte v této lokalitě několik dní. Bešeňová je ideální volbou pro dovolenou s dětmi i romantickou dovolenou pro dva.