Vodní ráj na Slovensku

Za luxusní dovolenou nemusíte cestovat k moři. Vyzkoušejte vodní ráj Tatralandia, kde si na své přijde opravdu každý. Tatralandia se rok od roku snaží své služby zlepšovat a tak není nouze o stále nové atrakce. Letos je pro návštěvníky nově k dispozici Hawaii komplex, kde si mohou vyzkoušet surfování na vlnách pod vedením zkušeného instruktora.

 Tatralandia ubytování poskytuje přímo v areálu aquaparku, ubytovat se dá ve 155 bungalovech a apartmánech, které jsou uspořádány do stylových osad. Bydlet tak můžete v Dětském světe, Central parku, Liptovské dědině či Indiánské osadě.

Pro milovníky adrenalinu je zde připraveno 26 různých tobogánů a skluzavek, ať už tmavé uzavřené, či otevřené, pro páry, rodinné nebo pro jednotlivce. Jediné na co je třeba se připravit, jsou fronty, kterým se v sezoně prostě nevyhnete. Avšak zážitek z jednotlivých tobogánů vám delší čekací dobu jistě vynahradí.

K odpočinku můžete využít Wellness Paradise, kde na vás čekají zábaly, masáže, termální koupele či hřejivé zábaly. Pokud je vám to málo, navštivte Keltský saunový svět, jež je komplexem 21 parních saun, vodních a masážních koupelí. Vyzkoušet zde můžete i hydroterapii, aromaterapii či muzikoterapii.

 A to není vše, kromě zábavy a relaxu je pro návštěvníky připraven i bohatý doprovodný program, o který se stará tým animátorů.