Vybavení

Součástí hotelu či penzionu by mělo být i fitness centrum

  • Napsal Michaela Brázdilová
  • Kategorie: Vybavení
levné činky

Pokud jste se rozhodli otevřít vlastní hotel, penzion či jiný druh ubytovacího zařízení, nabídněte svým hostům to, co okolní ubytovací prostory nenabízí, například fitness centrum. V současné době je cvičení opravdu v módě, protože stále více lidí si začíná uvědomovat, že pohyb prospívá jak fyzické, tak i psychické kondici. V následujících řádcích vám prozradíme, co by nemělo v takovém fitness centru chybět.

Číst dál

Hledáte levné vybavení pro svůj hotel? Kupte spotřebiče z výstav

  • Napsal Michaela Brázdilová
  • Kategorie: Vybavení
spotřebiče z výstav

Vybavit hotelové pokoje v současné době není vůbec jednoduché, ani cenově nenáročné, ba naopak potřebujete poměrně velký rozpočet, aby interiér hotelu vypadal podle vašich představ. Samozřejmě při zařizování hotelu, penzionu či jiného ubytovacího prostoru oceníte, pokud ušetříte alespoň nějakou korunu navíc, i kdyby se jednalo o pár tisíc korun. V následujících řádcích vám prozradíme, proč nakupovat spotřebiče z výstav.

Číst dál

Vybavte svůj hotel stylově

  • Napsal Michaela Brázdilová
  • Kategorie: Vybavení

Pokud si zařizujete hotel, musíte myslet i na vhodný nábytek. Záleží jenom na vás, jaké zvolíte postele do hotelu, skříně, stoly apod. Můžete si vybrat z luxusních drahých designových kousků nebo například kvalitní český dřevěný nábytek. Celý prostor tak získá určitou náladu, kterou můžete upravit pomocí vhodných doplňků. Další variantou je nábytek na míru, ovšem tato možnost patří mezi finančně náročnější, ovšem pokoje budou vypadat přesně podle vašich představ.

Číst dál