Vybavení

Plovoucí boilies - po domácku i v obchodě

  • Napsal Patricie Štětinová
  • Kategorie: Vybavení

plovoucí boilies

Rybaření není jenom Hobby. Je to také kompetitivní sport, ke kterému je potřeba plno znalostí. Od výbavy jako jsou pruty a krmiva, techniky, tak po samotnou rybu, kterou bude rybář lovit. Plovoucí boilies jsou jednou ze součástí této výbavy, která je velmi užitečná pro rybaření. Proč a jak?

Číst dál

Hledáte levné vybavení pro svůj hotel? Kupte spotřebiče z výstav

  • Napsal Patricie Štětinová
  • Kategorie: Vybavení
spotřebiče z výstav

Vybavit hotelové pokoje v současné době není vůbec jednoduché, ani cenově nenáročné, ba naopak potřebujete poměrně velký rozpočet, aby interiér hotelu vypadal podle vašich představ. Samozřejmě při zařizování hotelu, penzionu či jiného ubytovacího prostoru oceníte, pokud ušetříte alespoň nějakou korunu navíc, i kdyby se jednalo o pár tisíc korun. V následujících řádcích vám prozradíme, proč nakupovat spotřebiče z výstav.

Číst dál

Součástí hotelu či penzionu by mělo být i fitness centrum

  • Napsal Patricie Štětinová
  • Kategorie: Vybavení
levné činky

Pokud jste se rozhodli otevřít vlastní hotel, penzion či jiný druh ubytovacího zařízení, nabídněte svým hostům to, co okolní ubytovací prostory nenabízí, například fitness centrum. V současné době je cvičení opravdu v módě, protože stále více lidí si začíná uvědomovat, že pohyb prospívá jak fyzické, tak i psychické kondici. V následujících řádcích vám prozradíme, co by nemělo v takovém fitness centru chybět.

Číst dál

Další články...

  1. Vybavte svůj hotel stylově