Plovoucí boilies - po domácku i v obchodě

  • Napsal Patricie Štětinová
  • Published in Vybavení

plovoucí boilies

Rybaření není jenom Hobby. Je to také kompetitivní sport, ke kterému je potřeba plno znalostí. Od výbavy jako jsou pruty a krmiva, techniky, tak po samotnou rybu, kterou bude rybář lovit. Plovoucí boilies jsou jednou ze součástí této výbavy, která je velmi užitečná pro rybaření. Proč a jak?

Co vlastně Boilie je?

Boilie je jedna z nejpopulárnějších prezentací současnosti. Je to speciální směs k rybaření, která již dříve byla vyráběna v domácích podmínkách. Je ale také dostupná i v obchodech. Boilies je návnadou pro ryby, jejiž účel je upoutat pozornost lovené ryby. Hodí se hlavně k lovu kaprovitých ryb. Boilie může být v několika podobách. Od klasických rohlíkových boilie, z přírodních surovin, trvanlivých boilie až po takzvané Pop-Up Boilie, které jsou výrazným lákadlem. Ty dokáží upoutat ryby výrazně rychleji díky své výrazné, která je pro rybu provokativní. Plovoucí boilies se používají tam, kde je na dně tráva nebo bahno. Obecně a celkově plovoucí boilies je užitečná návnada díky tomu, že se drží na hladině. Návnada pro ryby,která by se zasekla v bahně nebo hluboké trávě by se rybám špatně hledala. Plovoucí boilies se vyrábí v několika variantách na základě velikosti, barvy a atraktivních aspektů pro ryby jakožto již zmíněná barva nebo příchuť.

Kdy se dají plovoucí boilies zužitkovat

Plovoucí boilies se dají zužitkovat zejména při rybolovu. Je to speciální lákadlo různých variant, které vám zrychlí samotný proces rybaření o velkou dobu. Plovoucí boilies útočí a provokují zrakové a čichové receptory ryb. Zrakové díky své vizuálně výrazné a provokativní barvě. Čichové díky právě zápachům a příchutím, na které rybu lákají. Plovoucí boilies jsou vytvářené pro různé situace, problematiky a cíle. Je několik variant, ze kterých si vybrat. Ať už vybíráte plovoucí boilies pro specifickou rybu, kterou chcete ulovit, chcete působit na specifickém rybníku, jezeru nebo dokonce i moři či oceánu, chcete být výrazní, nebo raději preferujete být skrytí.

Zlatý hřeb - Robin Fish Boilie

Plovoucí boilies Robin Fish jsou výborným produktem. Má vysokou kvalitu omílání a rychlý účinek a silnou kořenovou chuť. Je skvělou potřebou jak pro vycházkové rybaření, tak i pro to závodní. Je i tak vysoce trvanlivý díky kvalitnímu základu v rybích moučkách, mléčných proteinech a ptačích zobech. Robin Fish plovoucí boilies se dají použít celoročně. Obzvláště ovocné příchutě jsou dobré pro zimní a chladné podmínky.

Ať už tedy jste začínající rybář, amatér se zkušenostmi nebo profesionální rybolovec, je pro vás vhodnou zkušeností investovat do výbavy, zahrnující právě plovoucí boilies, které vás nezklamou.