Servis vrat všech druhů v Česku i na Slovensku

  • Napsal Patricie Štětinová
  • Published in Vybavení

Každá vrata se neustálým používáním postupně opotřebují. Abyste opotřebení a riziko škod snížili na minimum, je nutný pravidelný servis. Ten můžeme rozdělit na několik typů podle toho, kdy se servis provádí.

servis vrat

Druhy servisu

  • Preventivní prohlídky
  • Záuční servis
  • Havarijní servis
  • Kontroly provozuschopnosti

Preventivní prohlídky

Aby vrata fungovala co nejdéle, je potřeba je pravidelně kontrolovat. Prohlídky pomáhají se snížením provozuschopnosti, prodlužují životnost a pomáhají minimalizovat náklady. Při prohlídkách dojde k brzkému odhalení závad a je možné je jednoduše opravit.

Záruční servis

Tento typ servisu se vztahuje na poškození záruční době (typicky dva roky). Měl by zahrnovat poradenství a velmi rychlý zásah. Záruční dobu si také můžete nechat prodloužit.

Havarijní servis

Když dojde k náhlé nehodě, voláte havarijní servis. Havarijní servis se vztahuje také na škody vzniklé špatným zacházením.

Kontrola provozuschopnosti

Tyto kontroly se provádí v přpadě například protipožárních uzávěrů, kde je potřeba, aby byly neustále v tom nejlepším stavu. Tyto kontroly by měly probíhát několikrát do roka, podle zatížení a dalších faktorů. 

servis spedos

Servis v Česku a na Slovensku

Spolehlivý servis vratových systémů provádí firma Spedos, která je zároveň také výrobcem. Servis Spedos vám nabízí obrovskou servisní síť s 50 centry v Česku a na Slovensku. Tak široké pokrytí umožňuje firmě provádět servisní zákroky prakticky kdekoliv téměř okamžitě - s garancí zásahu do 24 hodin. Servis je navíc v provozu každý den po celý rok, takže nikdy nemusíte dlouho čekat. Firma Spedos má zkušenosti se všemi druhy průmyslových vrat i personálních vstupů. Pokud tedy řešíte problém s poškozenými vraty, jsou jejich služby jasná volba.